Profesyonel Aşçılık Kursu

Profesyonel Aşçılık Kursu

  • Çağrı Merkezi
    444 33 07
  • Whatsapp
    (530) 304 98 98
  • Çözemediğiniz Sorular
    (530) 304 98 98

Kursun Tanımı

Akademi Dünyası Eğitim ve Kültür Merkezi Aşçılık Okulu Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sayesinde meslek sahibi olacaksınız.

22 yılı aşkın eğitim tecrübesiyle sizlere en kalite eğitim hizmetini vermeye devam ediyor. Profesyonel Aşçılık Okulu ile özgün ve güncel yemek pişirme teknikleri ile ilgili eğitim alma şansı yakalayacaksınız. Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Mutfak sanatları Okulu denilince akla ilk gelen kurum Akademi Dünyası  Mutfak Sanatları  okulu gelmektedir. Aşcılık Kursu ile profesyonel mutfak eğitimi alma şansı yakalayacaksınız.

Aşçı mutfak araç-gereç ve ekipmanlarını kullanarak hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun yiyecek üretimi yapma ve servise hazır hale getirme yeterliliklerine sahip nitelikli kişidir.

Sertifika alan adaylar rahatlıkla yiyecek/içecek alanında Aşçılık yapma yeterliğine sahip kişiler olur ve bu anlamda kariyer hedefleri doğrultusunda kurumumuz tarafından yalnız bırakılmaz. Dileyen kişilere kurumumuz bünyesinde bulunan İşkoloji departmanımız tarafından hem danışmanlık hem de işe yerleştirme konusunda çeşitli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Kursun Kazanımları

Akademi Dünyası Mutfak Sanatları Okulu 3 ayda Uluslararası MYK Sınavlarına Hazırlıyor.

Sertifika programı gerek mutfak sanatlarında uluslararası yeterliliğe sahip olmak isteyenlere gerekse Aşçılığı mesleğe dönüştürmek isteyenlere altın anahtar niteliğindedir.

Kendi işletmesini profesyonel bir şef bilinci ile yönetmek isteyenler için uluslararası aşçılık eğitimi sayesinde kurumsallaşacaksınız. Profesyonel Aşçılık kursu sayesinde  profesyonel yemek pişirmenin temellerini farklı yemeklerin hazırlanmasında geçerli olan prensipleri prosedürleri ve teknikleri sunarak onlara gerekli olan profesyonel yetkinlikleri kazanacaksınız

Yeni Bir MESLEK Yeni Bir Kariyer seni bekliyor….

Akademi Dünyası Mutfak Sanatları Okulu olarak eğitimini başarıyla tamamlamış olan öğrencilerini işe yerleştirme konusunda ÜCRETSİZ meslek danışmanlığı HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.

Kursun İçeriği

Eğitim programı yöresel ve mevsimsel olarak değişmektedir. Eğitim içeri hakkında bilgi edinmek için eğiitm danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Kursun Programı

Mutfak kursları akşam ve gündüz seansları uygulanmaktadır. Size en yakın subemizle iletişime geçiniz.

Belgelendirme

Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. Eğitimi tamamlayan kursiyerler MYK - Mesleki yeterlilik sınavına katılma yetkinliğine sahip olacaklardır.

Yorum Yapın

 
 

Çağrı Merkezi
444 33 07

Whatsapp
(530) 304 98 98

Çözemediğiniz Sorular
(530) 304 98 98

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.